Starostwo Powiatowe w Łasku

Dane adresowe:

Nazwa Starostwo Powiatowe w Łasku
Ulica Południowa 1
Miejscowość 98-100 Łask

Lokalizacja:

Bohaterowie

Lista bohaterów, których upamiętnia instytucja.

Dane bohaterów:

# Imię i nazwisko Stopień Link
1 Władysław Kaliszek pułkownik
2 Gustaw Bauerfeind podpułkownik
3 Ignacy Bazarnik podpułkownik
4 Alojzy Bąk podpułkownik
5 Franciszek Bednarski podpułkownik
6 Jan Tomasz Beranek podpułkownik
7 Leopold Berg podpułkownik
8 Jan Mieczysław Berger podpułkownik
9 Wojciech Beuth podpułkownik
10 Józef Bielejec podpułkownik
11 Michał Bień podpułkownik
12 Henryk Bieńkowski podpułkownik
13 Jan Bigocki podpułkownik
14 Roman Błażewski podpułkownik
15 Teodor Błoch podpułkownik
16 Walerian Bogusławski podpułkownik
17 Erwin Bordolo podpułkownik
18 Konstanty Borozdin podpułkownik
19 Teodor Gałąska major
20 Jan Jędrzejczyk porucznik
21 Wincenty Bartkowiak aspirant Policji Państwowej
22 Władysław Cieślak aspirant Policji Państwowej
23 Władysław Cłapa aspirant Policji Państwowej
24 Jan Gajda aspirant Policji Państwowej
25 Aleksander Andrzej Herr aspirant Policji Państwowej
26 Józef Klocek aspirant Policji Państwowej
27 Wacław Kozłowski aspirant Policji Państwowej
28 Feliks Krawiecki aspirant Policji Państwowej
29 Wacław Kulka aspirant Policji Państwowej
30 Jakub Łukasik aspirant Policji Państwowej
31 Kazimierz Pokraka aspirant Policji Państwowej
32 Jan Reszke aspirant Policji Państwowej
33 Marcin Stanisław Wejnberg aspirant Policji Państwowej
34 Marian Pełczyński aspirant Policji Państwowej
35 Jan Załuska generał brygady
36 Zdzisław Adamczyk pułkownik
37 Zbigniew Czarnek pułkownik
38 Jan Dąbrowski podpułkownik
39 Witold Kępiński C/I podpułkownik
40 Jan Potocki C/I ks. podpułkownik
41 Józef Abratowski major
42 Zbigniew Babiński major
43 Karol Glazur major
44 Bronisław Lubinkowski major
45 Aleksander Janisz podinspektor Policji Państwowej
46 Czesław Kaczorowski podinspektor Policji Państwowej
47 Michał Chudziński kapitan
48 Tadeusz Fligiel kapitan
49 Wacław Gerlicz kapitan
50 Stefan Sobieszczański aspirant Policji Państwowej
51 Edward Makowski nadkomisarz Straży Granicznej
52 Władysław Harbuz porucznik
53 Jan Idaszewski porucznik
54 Jan Salwowski porucznik
55 Tadeusz Tryczyński porucznik
56 Adam Czyż porucznik marynarki
57 Janusz Łoziński podporucznik
58 Stanisław Ozimek podporucznik
59 Józef Tromski podkomisarz Straży Granicznej
60 Paweł Mateusz Warecki podkomisarz Straży Granicznej
61 Jakub Antosiak aspirant Policji Państwowej
62 Antoni Bąk aspirant Policji Państwowej
63 Stanisław Dudek aspirant Policji Państwowej
64 Józef Filipczak aspirant Policji Państwowej
65 Jan Gniazdowski aspirant Policji Państwowej
66 Józef Gołąb aspirant Policji Państwowej
67 Edward Marciniak aspirant Policji Państwowej
68 Roman Wilim aspirant Policji Państwowej
69 Stanisław C/II Bilmin podpułkownik
70 Feliks Mielczarek aspirant Straży Więziennej